A je to tady!
Scroll left
05.08.2019

Otevřeli jsme nové Angus Bistro.

Nejedná se ale jen o klasické rychlé občerstvení, kde mimo jiné dostanete naše výtečné burgery a tatarák, ale můžete si zde koupit i maso Angus a farmářské výrobky z naší produkce.

Pokud jste se s našimi domácími uzeninami ještě nesetkali, stavte se v bistru a náš personál vám rád připraví ochutnávku a zároveň poradí s výběreme masa. Nabídku pokrmů stále rozšiřujeme a připravujeme pro vás také denní nabídky.

V brzké době se můžete těšit na nový online objednávkový systém pro nákup masa a uzenin, prozatím můžete ještě stále využívat náš eshop na http://angusgrillrestaurant.cz/cs/e-shop.html.

Doufáme, že se vám v Angus Bistru bude líbit a chutnat a budete se k nám rádi vracet.

Scroll to top
Rozvoz jídel
Close

Vážení hosté,

stále si u nás můžete objednávat pokrmy z naší nabídky a vyzvednout si je u výdejního okénka restaurace. Pokud chcete zůstat v pohodlí domova, objednejte si online na www.jidlodomuplzen.cz. V našem farmářském obchůdku máme stále v nabídce hovězí maso z farmy Šumavský Angus, domácí uzeniny Silov, kuřecí maso z Loužné (celé kuře, prsní, stehna, křídla, na polévku), domácí sekanou, tlačenku a utopence z taliánů. Pro objednávky volejte na tel. 725 555 631 a 732 924 817 nebo navštivte angusbistro.cz/eshop.

Arrow right
Rozmaryn
Angus logo