Jedinečné maso,
Jedinečný steak...
Scroll down
Restaurace
Kvalitní suroviny a ojedinělá technologie přípravy masa, dvě základní věci, které nám přinesly úspěch v gastronomickém světě. V příjemném prostředí restaurace, v letních měsících na terase přímo u jezírka v Mlýnské strouze v Plzni, ochutnejte naše speciality.

 

 

Rodina Silovských, Angus Plzeň

 

Rezervace Reservation

MASO ANGUS

Aberdeen Angus
je masné plemeno skotu pocházející původně ze severovýchodního Skotska, kde bylo vyšlechtěno již v 18. století. Toto plemeno je geneticky bezrohé, plášťově černé barvy. V posledních letech se stává velmi populární červená barva - red Angus.

Maso mladých býků tohoto plemene patří mezi nejchutnější steaková masa pro svou specifickou chuť a výrazné mramorování. Je křehké, šťavnaté a voňavé. Ochutnejte.

Naším cílem je úspěšný
odchov plemenných zvířat.

KLUB
STEAK
FRIENDS

Zaregistrujte se pomocí formuláře a staňte se členy Klubu steak friends. Z každé vaší útraty vám bude přičten na kartu cca 8% bonus.

Po nasbírání kreditu z těchto bonusů, můžete následně zaplatit váš účet. Karta je platná i v druhé provozovně Angus grill Restaurantu Kajetánka, v Sedláčkově ul. 2 v Plzni.

 

Staňte se členy klubu
DÁRKOVÁ
POUKÁZKA

Udělejte radost svým rodičům, přátelům nebo vašim klientům a věnujte jim jako dárek k narozeninám, k vánocům a dalším příležitostem tuto dárkovou poukázku plnou gastronomických zážitků.

Poukázku je možné zaslat v elektronické podobě, na dobírku nebo převodem na účet (9292971001/5500) a to přes formulář, nebo zakoupit přímo v restauraci Angus Steak House v Plzni v Pražské ul. 23, kde vám ji na místě personál vyplní a určíte si sami částku hodnoty poukázky. 

Objednat poukaz

BLOG

05.08.2019

Otevřeli jsme nové Angus Bistro.

Nejedná se ale jen o klasické rychlé občerstvení, kde mimo jiné dostanete naše výtečné burgery a tatarák, ale můžete si zde koupit i maso Angus a farmářské výrobky z naší produkce.

Pokud jste se s našimi domácími uzeninami ještě nesetkali, stavte se v bistru a náš personál...

Celý článek
01.01.2019

Do nového roku v novém

V letošním roce na Vás čeká hned několik změn. První pro Vás máme připravenou hned po Novém roce. Postupně bude probíhat rekonstrukce restaurace, z toho důvodu bude ve dnech 2.-3.1. z technických důvodů uzavřena. V těchto dnech můžete svou chuť na steak uspokojit v restauraci Kajetánka, kde je nabídka pokrmů obdobná, rozšířená o další Angus speciality.  ...

Celý článek
11.07.2018

Pro všechny milovníky burgerů máme skvělou zprávu!

Brzy se můžete těšit na další přírůstek do rodiny Angus restaurací, a to přímo v centru Plzně.

Na podzim budeme otevírat Angus Burger Bistro s farmářským prodejem v Pražské ul., kde si budete moci nejen vychutnat burgery z kvalitního hovězího masa, ale také si s sebou domů můžete odnést balíček našich v&ya...

Celý článek
Scroll to top
Nařízení Vlády
Close

Vážení hosté, na základě nařízení Vlády ČR je restaurace dočasně uzavřena.

Budeme velmi rádi, pokud využijete naši nabídku rozvozu jídla domů.

Jídlo si můžete objednat v horní nabídce pod tlačítkem "ROZVOZ MENU"

Můžete využít i možnost objednání jídla s sebou k vyzvednutí v provozovně

ANGUS BISTRO, Pražská 23, které je otevřeno od 10:00 do 20:00

JAKO PRODEJNA MASA, UZENIN A HOTOVÝCH JÍDEL S SEBOU.

Jídlo k vyzvednutí s sebou si objednáte na tel. čísle:

                                  724 700 452

Arrow right
Rozmaryn
Angus logo