Jedinečné maso,
Jedinečný steak...
Scroll down
Restaurace
Kvalitní suroviny a ojedinělá technologie přípravy masa, dvě základní věci, které nám přinesly úspěch v gastronomickém světě. V příjemném prostředí restaurace, v letních měsících na terase přímo u jezírka v Mlýnské strouze v Plzni, ochutnejte naše speciality.

 

 

Rodina Silovských, Angus Plzeň

 

Rezervace Reservation

MASO ANGUS

Aberdeen Angus
je masné plemeno skotu pocházející původně ze severovýchodního Skotska, kde bylo vyšlechtěno již v 18. století. Toto plemeno je geneticky bezrohé, plášťově černé barvy. V posledních letech se stává velmi populární červená barva - red Angus.

Maso mladých býků tohoto plemene patří mezi nejchutnější steaková masa pro svou specifickou chuť a výrazné mramorování. Je křehké, šťavnaté a voňavé. Ochutnejte.

Naším cílem je úspěšný
odchov plemenných zvířat.

KLUB
STEAK
FRIENDS

Zaregistrujte se pomocí formuláře a staňte se členy Klubu steak friends. Z každé vaší útraty vám bude přičten na kartu cca 8% bonus.

Po nasbírání kreditu z těchto bonusů, můžete následně zaplatit váš účet. Karta je platná i v druhé provozovně Angus grill Restaurantu Kajetánka, v Sedláčkově ul. 2 v Plzni.

 

Staňte se členy klubu
DÁRKOVÁ
POUKÁZKA

Udělejte radost svým rodičům, přátelům nebo vašim klientům a věnujte jim jako dárek k narozeninám, k vánocům a dalším příležitostem tuto dárkovou poukázku plnou gastronomických zážitků.

Poukázku je možné zaslat v elektronické podobě, na dobírku nebo převodem na účet (9292971001/5500) a to přes formulář, nebo zakoupit přímo v restauraci Angus Steak House v Plzni v Pražské ul. 23, kde vám ji na místě personál vyplní a určíte si sami částku hodnoty poukázky. 

Objednat poukaz

BLOG

05.08.2019

Otevřeli jsme nové Angus Bistro.

Nejedná se ale jen o klasické rychlé občerstvení, kde mimo jiné dostanete naše výtečné burgery a tatarák, ale můžete si zde koupit i maso Angus a farmářské výrobky z naší produkce.

Pokud jste se s našimi domácími uzeninami ještě nesetkali, stavte se v bistru a náš personál...

Celý článek
01.01.2019

Do nového roku v novém

V letošním roce na Vás čeká hned několik změn. První pro Vás máme připravenou hned po Novém roce. Postupně bude probíhat rekonstrukce restaurace, z toho důvodu bude ve dnech 2.-3.1. z technických důvodů uzavřena. V těchto dnech můžete svou chuť na steak uspokojit v restauraci Kajetánka, kde je nabídka pokrmů obdobná, rozšířená o další Angus speciality.  ...

Celý článek
11.07.2018

Pro všechny milovníky burgerů máme skvělou zprávu!

Brzy se můžete těšit na další přírůstek do rodiny Angus restaurací, a to přímo v centru Plzně.

Na podzim budeme otevírat Angus Burger Bistro s farmářským prodejem v Pražské ul., kde si budete moci nejen vychutnat burgery z kvalitního hovězího masa, ale také si s sebou domů můžete odnést balíček našich v&ya...

Celý článek
Scroll to top
Angus logo