Klub Steak Friends

Staňte se členy klubu
Angus Steak Friends

Club card Club card

Zaregistrujte se pomocí formuláře a staňte se členy klubu steak friends.
Z každé vaší útraty vám bude přičten na kartu cca 8% bonus.

Po nasbírání kreditu z těchto bonusů, můžete následně zaplatit váš účet. Kartu můžete použít i v druhé provozovně Angus Grill Restaurantu Kajetánka v ul.Sedláčkova 2, Plzeň.

REGISTRACE DO KLUBU
STEAK FRIENDS

Odesláním vyplněného formuláře souhlasíte s použitím osobních údajů pro účely registrace VIP karty v klubu Steak Friends dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Pole označená hvězdičkou jsou povinná.

*
*
*
*
*
*

V souladu s nařízením Evropské unie č.:L 119/32 "GDPR" souhlasíte odesláním dat v tomto formuláři s jejich uložením v databázi Angus Grill Meat s.r.o. a v pokladním systému provozoven po dobu platnosti věrnostní karty Steakfriends.

O jejich vymazání můžete kdykoliv požádat a data budou smazána do 3 dnů od obdržení žádosti.

Scroll to top
Rozvoz jídel
Close

Vážení hosté,

stále si u nás můžete objednávat pokrmy z naší nabídky a vyzvednout si je u výdejního okénka restaurace. Pokud chcete zůstat v pohodlí domova, objednejte si online na www.jidlodomuplzen.cz. V našem farmářském obchůdku máme stále v nabídce hovězí maso z farmy Šumavský Angus, domácí uzeniny Silov, kuřecí maso z Loužné (celé kuře, prsní, stehna, křídla, na polévku), domácí sekanou, tlačenku a utopence z taliánů. Pro objednávky volejte na tel. 725 555 631 a 732 924 817 nebo navštivte angusbistro.cz/eshop.

Arrow right
Rozmaryn
Angus logo